Ana sayfa

Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd.

Şirket profili
Changzhou Uğurlu Plastic Co, Ltd, Changzhou'un batısında yer almakta olup, "Yangtze Nehri Deltası" nın getirdiği yetenekler, bilim, teknoloji, ekonomi ve pazarda rahat ulaşım ve muazzam avantajlara sahiptir.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak şunlardır: destek çubuğu, PE yalıtım borusu, 3D kendinden yapışkanlı duvar kağıdı, alüminyum folyo yalıtım malzemesi, köpük rulo, havuz şehriye, hava kabarcığı filmi, kapı taslak tıpaları ve U şeklinde / L şeklinde / V şeklinde PE ambalajları ev aletleri, perde duvarları, araçlar, gemiler, spor malzemeleri, elektronik ve BT gibi çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılan ürünler.

Felsefemiz, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki birçok ülkeye ihracat yapmamızı ve yıllarca süren çabaların ardından müşterilerimizin çoğunluğundan iyi bir itibar ve güvenilirlik kazanmamızı sağlayan "yüksek verimlilik, üstün kalite, daha iyi fiyat" tır. firmamızın her üyesi tarafından.

Müşterilerimize tatmin edici ürünler ve mükemmel hizmet sunmak için tutarlı bir arayışımız var. Sürekli çabalarla daha fazla memnuniyet ve tanıma kazanmaya istekliyiz ve içtenlikle çeşitli çevrelerin arkadaşlarıyla işbirliği yapmayı ve iletişim kurmayı umuyoruz. Firmamıza hoşgeldiniz!

all_05.jpg

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd. Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd. Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Changzhou Uğurlu

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite köpük destekçisi çubuk satış için iyi kalite köpük destekçisi çubuk satış için