Ana sayfa

Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd.

şirket Profili

Changzhou Hayriye Plastik Co, Ltd, Changzhou'nun batısında bulunan, elverişli ulaşım ve "Yangtze Nehri Deltası" tarafından getirilen yetenekler, bilim, teknoloji, ekonomi ve pazarda muazzam avantajlara sahiptir.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak şunları içerir: destek çubuğu, PE yalıtım borusu, 3D kendinden yapışkanlı duvar kağıdı, alüminyum folyo yalıtım malzemesi, köpük silindiri, havuz şehriye, hava kabarcığı filmi, kapı taslak tıpaları ve U-şekilli / L-şekilli / V-şekilli PE paketleme ev aletleri, perde duvarlar, araçlar, gemiler, spor malzemeleri, elektronik ve bilişim gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünler.

Felsefemiz, şirketimize Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki birçok ülkeye ihracatta başarılı olmak ve yıllarca süren çabaların ardından müşterilerimizin çoğunluğundan iyi bir itibar ve güvenilirlik kazanmak için rehberlik eden "daha yüksek verimlilik, üstün kalite, daha iyi fiyat" tır. Şirketimizin her üyesi tarafından.

Müşterilerimize tatmin edici ürünler ve mükemmel hizmet sunmak için sürekli çabamızdır.Sürekli çabalarımızla daha fazla memnuniyet ve takdir kazanmaya istekliyiz ve içtenlikle çeşitli çevrelerin arkadaşlarıyla işbirliği yapmayı ve iletişim kurmayı umuyoruz.Firmamıza hoş geldiniz!

                       all_05.jpg

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd. Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd. Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Changzhou Uğurlu

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd. Sertifikalar Çin Changzhou Auspicious Plastic Co., Ltd. Sertifikalar